Приблизний час читання: 3 хв

Смартфон OnePlus Nord: фото, технічне оснащення, ціна та дата презентації

0

Останнім часом з’являється все більше чуток стосовно презентації нового бюджетного смартфону OnePlus Nord. Сьогодні в мережі було опубліковано promo-плакат цієї новинки, який розкрив концепцію дизайну, деякі технічні характеристики, дату анонсу та вартість пристрою. Офіційна презентація відбудеться 10 липня, але у продажі смартфон з’явиться не раніше 25 липня. Орієнтовна ціна новинки – $299.

Смартфон OnePlus Nord: фото, технічне оснащення, ціна та дата презентації

OnePlus Nord дебютує з потрійною основною камерою. Датчики розташовані вертикально в лівому верхньому куті задньої панелі. Неподалік від об’єктивів знаходиться світлодіодний спалах. Раніше інсайдери повідомляли, що виробник може зробити ставку на квадрокамеру.

Читайте також  Стало відомо про розробку смартфона з рекордно високою роздільною здатністю селфі камери

Однак головною особливістю нової моделі має стати саме дизайн лицьової панелі. Авторитетні джерела повідомляють про можливе використання подвійного модуля фронтальної камери. Датчики будуть знаходитися в невеличких отворах, які розташовані в лівому верхньому куті дисплея. Не виключено, що ми побачимо одразу декілька моделей з різним технічним оснащенням.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут