LG готує свою версію складаного смартфона: перші фото, специфікації, дата анонсу

205

Минулого року світ побачив перші складані смартфони Samsung, Huawei и Motorola. Однак інші виробники мобільних пристроїв також намагаються не відставати від конкурентів. Сьогодні з’явилася перевірена інформація про те, що компанія LG також готує дуже цікаву та неординарну новинку.  Складаний смартфон отримав кодову назву «Project . Незвичний форм-фактор пристрою компанія запатентувала ще минулого року.

Процес розробки вже стартував. Презентація першого складаного смартфона очікується на початку 2021 року. Дисплей буде розкладуватися з обох боків. Виробник планує використовувати гнучку OLED-матрицю. LG Electronics активно співпрацює з китайським виробником дисплеїв BOE для створення якісного та гнучкого OLED-дисплея.

Популярні новини  Apple оголошує офіційну дату презентації iPad Pro 2021 та Magic Keyboard

Однак розробка смартфону «Project B» – далеко не єдиний проект південнокорейського бренду. Компанія LG готує до презентації ще декілька смартфонів. В другій половині 2020 року відбудеться презентація нового флагману. Наступного року виробник також випустить ще один загадковий смартфон з кодовою назвою «Веселка».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я