Приблизний час читання: 3 хв

Опубліковано красиві фотографії iPhone 12

0
Опубліковано красиві фотографії iPhone 12

Інсейдер під ніком Рудра Нанду (@rudhranandu) в своєму твіттер-акаунті опублікував, як повідомляє автор, красиві фотографії смартфона iPhone 12.

Нагадаємо, що Apple до цих пір офіційно не анонсувала 12 серію айфонів, хоча чутки про нову модель iPhone в мережі ходять давно. Багато разів публікувалися макети і креслення iPhone 12, але більшість з них, в результаті, виявлялися фейковими.

Немає ніякої впевненості, що і на цей раз користувачам не представили лише якісно зроблену візуалізацію на основі великої кількості витоків про iPhone 12.

Читайте також  Названі додатки, в яких користувачі смартфонів витрачають найбільше грошей

Опубліковано красиві фотографії iPhone 12

Канал 9TechEleven, який також спеціалізується на витоках в області мобільної електроніки, в коментарях до твіту Рудра Нанду повідомив, що, швидше за все, це проєктні моделі, зроблені на основі матеріалу, отриманого з CAD.

Тому ставитися до цієї новини треба лише, як до чергового витоку. Дизайн нового iPhone 12 ми побачимо тільки в момент його офіційного анонсу. До речі, анонс обіцяють вже цієї осені, як зазвичай у вересні.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут