Гонка роздільної здатності дисплеїв на мобільному ринку плавно переросла в змагання з нарощування частоти оновлення. В асортименті різних виробників вже з’явилися гаджети зі 120-герцовими панелями. Останнє, за заявою Samsung Display, зайве: компанія стверджує, що її OLED-рішення з частотою розгортки 90 Гц нічим не поступаються «розігнаним» IPS-конкурентам. В якості підтвердження представники вендора опублікували цікаву інфографіку.
Свою першу 90-герцового OLED-матрицю компанія представила в минулому році. Як стверджує виробник, вони спеціально оптимізовані для відтворення динамічного контенту. За даними регулятора SGS, що займається сертифікацією дисплеїв, швидкість відгуку панелей Samsung з частотою розгортки 90 і 120 Гц складає 14 і 11 мілісекунд відповідно.
Відомство також зазначило, що 90-герцового OLED-екрани південнокорейського бренду демонструють в п’ять разів більше плавну картинку в порівнянні з РК-матрицями, які мають аналогічні характеристики. При «змаганні» з 120-герцового РК-дисплеями перевагу OLED виявилося триразовою. Головною перевагою OLED-панелей регулятор назвав відсутність рідких кристалів, час реакції яких значно поступається органічним светодиодам. До того ж кольору картинки на «органіці» виглядає більш природно.
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
View Comments
Еще бы вы о глазах своих покупателей подумали , цены б вам тогда не было ...
у Самсунга -дисплеї дійсно гарні...аби і все інше таке було..оссобливо мізки розробників ПО