Приблизний час читання: 4 хв

Samsung розповіла про важливу перевагу OLED-екранів над IPS

2

Гонка роздільної здатності дисплеїв на мобільному ринку плавно переросла в змагання з нарощування частоти оновлення. В асортименті різних виробників вже з’явилися гаджети зі 120-герцовими панелями. Останнє, за заявою Samsung Display, зайве: компанія стверджує, що її OLED-рішення з частотою розгортки 90 Гц нічим не поступаються «розігнаним» IPS-конкурентам. В якості підтвердження представники вендора опублікували цікаву інфографіку.

Samsung розповіла про важливу перевагу OLED-екранів над IPS

Свою першу 90-герцового OLED-матрицю компанія представила в минулому році. Як стверджує виробник, вони спеціально оптимізовані для відтворення динамічного контенту. За даними регулятора SGS, що займається сертифікацією дисплеїв, швидкість відгуку панелей Samsung з частотою розгортки 90 і 120 Гц складає 14 і 11 мілісекунд відповідно.

Відомство також зазначило, що 90-герцового OLED-екрани південнокорейського бренду демонструють в п’ять разів більше плавну картинку в порівнянні з РК-матрицями, які мають аналогічні характеристики. При «змаганні» з 120-герцового РК-дисплеями перевагу OLED виявилося триразовою. Головною перевагою OLED-панелей регулятор назвав відсутність рідких кристалів, час реакції яких значно поступається органічним светодиодам. До того ж кольору картинки на «органіці» виглядає більш природно.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

2 КОМЕНТАРІВ

  1. у Самсунга -дисплеї дійсно гарні…аби і все інше таке було..оссобливо мізки розробників ПО

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут