Приблизний час читання: 3 хв

Скільки буде коштувати iPhone 12 без 5G в Україні

0

Компактний 5,4-дюймовий iPhone 12 без підтримки 5G може стати одним з найдешевших смартфонів Apple в історії. Згідно з останніми даними, вартість моделі складе $ 549 за базову версію з 128 ГБ пам’яті, що на $ 150 дешевше в порівнянні з актуальною стартовою моделлю з флагманської лінійки iPhone 11.

Скільки буде коштувати iPhone 12 без 5G в Україні

У разі, якщо інформація про ціну iPhone 12 підтвердиться, вартість моделі без підтримки 5G в Україні складе 19 999 гривень. Розрахунок зроблений з урахуванням актуального ціноутворення на техніку Apple в Україні. Так, iPhone SE 2-го покоління, що вийшов навесні з офіційною ціною $ 399 вийшов в Україні за ціною 14 999 гривень з умовного розрахунку $ 1 = 27 гривень.

Читайте також  Apple оновить старі iPhone до iOS 14

Apple може випустити моделі iPhone 12 з підтримкою 5G і без, щоб задовільнити клієнтів з країн, в яких мережі п’ятого покоління не розвинені. Ціна версій iPhone 12 з підтримкою 5G повинна скласти на $ 100 дорожче в порівнянні зі звичайними моделями.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут