Приблизний час читання: 4 хв

Підраховано, скільки додатків і файлів може вмістити найдешевший iPhone 2020 року

0
Автори видання PhoneArena підрахували, скільки додатків і файлів може вмістити найдешевший iPhone 2020 року на даний момент – iPhone SE (2020) з 64 ГБ пам’яті.

В Україні продають таку версію за 15 000 гривень. Багато хто може шукати відповіді на запитання: а чи не занадто мало 64 ГБ?

Треба розуміти, що купуючи iPhone (та й будь-який інший смартфон), користувач отримує вільним не весь обсяг заявленої пам’яті. Якийсь місце займають операційна система, встановлені додатки та інші дані.

В iPhone SE тільки операційка займає близько 11 ГБ. Коли людина набуває найдешевшу версію цієї моделі, він купує, по суті, 49,6 ГБ вільного обсягу пам’яті.

Що стосується додатків, то десять – YouTube, TikTok, Facebook Messenger, Facebook, Gmail, WhatsApp, Zoom, Snapchat, Netflix і Google Chrome – разом займуть вже 1,4 ГБ (набір українського користувача може дещо відрізнятися, але плюс-мінус вийде то ж саме).

Якщо говорити про ігри, то вони, звичайно, займають більше місця, ніж звичайні програми. Наприклад, Call of Duty: Mobile буде потрібно вже 2,64 ГБ, PUBG Mobile – 2,43 ГБ. Але і в такому випадку, iPhone SE підійде для любителя «позависать» в кілька ігор.

Якщо записувати на смартфон відео, то його пам’яті вистачить на запис довжиною 6 годині 25 хвилин на дефолтних настройках. Фотографій можна зробити 14 900 штук. На iPhone SE також можна спокійно зберегти як мінімум 6900 пісень.

У підсумку автори матеріалу дійшли висновку, що більшість людей iPhone SE (2020) з 64 ГБ пам’яті цілком влаштує.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут