Приблизний час читання: 8 хв

Експерти назвали 4 фішки, які не з’явились в iOS 14

0

Список нововведень iOS 14  прямо вказує на те, що Apple зовсім не соромиться «підглядати» за конкурентами. Як і прогнозувалося ще за кілька місяців до презентації iOS 14, в новій ОС для iPhone з’явилися повноцінні віджети, функція «Картинка в картинці» і інші опції, які давно знайомі власникам Android-смартфонів. Проте, не всі очікувані функції були реалізовані в iOS 14. Йдеться в тому числі про нововведення, які називалися користувачами iPhone одними з найбільш очікуваних.

Експерти назвали 4 фішки, які не з'явились в iOS 14

1. Гнучкий «Пункт управління»

«Пункт управління» в iOS 14 став вміщати більше іконок і трохи змінився в горизонтальній орієнтації. Однак головного нововведення не сталося. У «Пункт управління», як і раніше, не можна поміщати функціональні іконки сторонніх додатків. Користувачі давно сподіваються, що Apple дозволить розробникам працювати з «Пунктом управління». Наприклад, щоб за одним помахом пальця можна було отримувати доступ до часто використовуваних функцій сторонніх додатків. Але поки Apple такі прохання не помічає.

Експерти назвали 4 фішки, які не з'явились в iOS 14

2. Поділ екрана на дві частини

Функція «Картинка в картинка», нарешті, дісталася до iPhone. Причому вона успішно працює навіть на компактних iPhone – зручність використання функції на них зовсім не менше, ніж на великих смартфонах.

Разом з цією функцією було б логічно ввести в iOS 14 режим роботи з двома додатками на одному екрані. Хоча б на смартфонах з екранами від 5,5 дюйма. В такому випадку у користувачів з’явилася б можливість використовувати два додатки одночасно, а паралельно ще й дивитися відео в режимі «Картинка в картинці». Ось це була б справжня багатозадачність!

Читайте також  Знайдений простий спосіб відключення реклами на YouTube

Експерти назвали 4 фішки, які не з'явились в iOS 14

3. Завжди активний екран

Власники iPhone з OLED-екранами не перший рік благають Apple додати їм режим завжди включеного екрану (Always On Display). Функція дійсно напрошується на iPhone X і новіших моделях, які тільки виграють від нововведення. Опція дозволила б бачити годинник, пропущені повідомлення та іншу інформацію на екрані, навіть коли iPhone заблокований. Заряд акумулятора через це б точно не постраждав, адже мова йде про OLED-екран.

Експерти назвали 4 фішки, які не з'явились в iOS 14

4. Відпрацьовані «Шпалери»

Пам’ятаєте гучний витік iPhone 11 Pro зі встановленою iOS 14 на початку року? Його ще купили за один біткоін (більше 9 000 доларів). Більшість виявлених на ньому функцій виявилися в остаточній версії iOS 14, яку презентувала Apple. Саме тому багато хто не здивувся віджетам, хоча це нововведення iOS 14 по-справжньому божевільне.

Експерти назвали 4 фішки, які не з'явились в iOS 14

Також на цьому iPhone з альфа-версією iOS 14 був виявлений перероблений розділ з «Шпалерами» (скріншот вище). У ньому шпалери автоматично «по-розумному» організовувалися за категоріями, вивантажувалися з сторонніх додатків, в загальному – був справжній рай для любителів шпалер. Але в реальному версії iOS 14 цього нововведення не виявилося, що, безумовно, засмутило багатьох користувачів.

А які нововведення в iOS 14 чекали ви?


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут