Приблизний час читання: 3 хв

Фронтальна камера під дисплеєм – концепт нового смартфону Huawei

0

Камера «Under-Display» – один з найголовніших трендів поточного року. Компанія Xiaomi та інші виробники заявляли про свої наміри випустити смартфони з «невидимою» фронтальною камерою, але всі розмови закінчувались на етапі створення концептів. Сьогодні стало відомо, що бренд Huawei також запатентував смартфон з камерою під дисплеєм, а також «віртуальними» кнопками, які розміщенні з обох боків пристрою.

Фронтальна камера під дисплеєм – концепт нового смартфону Huawei

Документи на оформлення патенту були передані ще в 2019 році, але офіційне підтвердження CNIPA китайський виробник отримав тільки сьогодні. Компанія Huawei запатентувала концепти одразу двох смартфонів. Вони майже ідентичні, але певні розбіжності в дизайні все таки є. Реалізація технології «UnderDisplay» дозволить відмовитись від перфорації екрану задля розширення дисплейного простору.

Читайте також  Порівняння габаритів iPhone 12 з iPhone SE і iPhone 7

Фронтальна камера під дисплеєм – концепт нового смартфону Huawei

Зверніть увагу на бокові сторони концепту. Компанія Huawei планує використовувати сенсорні кнопки, які необхідні для включення або перезавантаження смартфону, регулювання гучності. Різниця між патентами – це форма «віртуальних» клавіш. Нагадаємо, що отримання патенту – це ще не гарантія того, що виробник випустить такий смартфон найближчим часом.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут