Для смартфонів Xiaomi Redmi Note 8 і Redmi Note 7 зупинили розробку MIUI 12

2242
Для смартфонів Xiaomi Redmi Note 8 і Redmi Note 7 зупинили розробку MIUI 12

Як стало нещодавно відомо, компанія Xiaomi, призупиняє розробку прошивки MIUI 12 для великої кількості пристроїв. З’ясувалося, що більша частина флагманських моделей продовжить отримувати оновлення, компанія прискорить тестування переходу найбільш знакових моделей на останню версію оболонки. Однак, як це часто буває, не всі смартфони знаходяться в рівних умовах.

Для смартфонів Xiaomi Redmi Note 8 і Redmi Note 7 зупинили розробку MIUI 12

Для власників телефонів Redmi Note 8 і Redmi Note 7 є дві новини:

  • Випуск MIUI 12 для цих апаратів дійсно зупинений,
  • Сталося це тому, що було прийнято рішення про переведення обох моделей на Android 10

Таким чином, найближчим часом власники популярних моделей отримають найновішу версію мобільної операційної системи, а вже після в одній з хвиль зможуть розраховувати на MIUI 12. Це також означає, що Redmi Note 8 і Redmi Note 7 ще як мінімум місяць (за найоптимістичнішими підрахунками, і мова йде про бета-версії) будуть залишатися на застарілій MIUI 11.

Популярні новини  Компанія Xiaomi представила бюджетну версію смартфона Redmi 10 за ціною менше 5000 грн

Варто відзначити, що іноді позиція Xiaomi не піддається логіці. Нову прошивку MIUI 12 отримає цілий ряд пристроїв за 2017 рік, в той час як мегапопулярні Redmi Note 8 і Redmi Note 7 залишаться на попередній версії оболонки. Є думка, що нова затримка пов’язана з епідемією коронавірусу, однак у нас вже є приклад того, як смартфон 2019 року взагалі може втратити MIUI 12 на Android 10.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я