Приблизний час читання: 3 хв

Смартфони iPhone 12 отримають модем 5G, якого немає ні у одного флагмана з Android

0

Як відомо, в цьому році Apple випустить свої перші смартфони з 5G. І раніше все вказувало на те, що в нових iPhone будуть використовуватися модеми Snapdragon X55, тобто за відповідними параметрами новинки Apple будуть відповідати флагманам багатьох інших брендів.

Однак сьогодні з’явилася інформація про те, що в лінійці iPhone 12 насправді буде використовуватися модем Snapdragon X60! Цей модем розрахований на норми 5 нм і підтримує агрегацію частот у всіх ключових діапазонах 5G і їх комбінаціях, включаючи mmWave і sub-6 з тимчасовим (time division duplex, TDD) і частотним (frequency division duplex, FDD) поділом. Швидкість завантаження досягає 7,5 Гбіт/с, а швидкість віддачі – 3 Гбіт/с.

Читайте також  Розсекречені нові смартфони Google 2020 року

Звичайно, не ясно, чи буде різниця між Snapdragon X55 і X60 на практиці, але формально модем у нових iPhone буде кращим, ніж у актуальних флагманів з Android.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут