Коритувачі бестселера Redmi Note 9S виявили незвичайну проблему з Wi-Fi

198
Коритувачі бестселера Redmi Note 9S виявили незвичайну проблему з Wi-Fi

Недорогі «розумні телефони» компанії Redmi, суббренду Xiaomi отримали шалений попит, як серед українців, так і серед інших жителів країн, завоювавши користувачів майже флагманськими характеристиками за невисоку вартість. Компанія Xiaomi представила бюджетний Redmi Note 9S в кінці березня цього року, варто зазначити, смартфон в Україні можна купити всього лиш за ≈ ₴ 5 999 за найменшу конфігурацію пам’яті в 64 ГБ. Він вважається, одним із кращих бюджетних смартфонів у цьому ціновому сегменті. Але багато користувачів цієї моделі виявили незвичайну проблему з Wi-Fi.

Коритувачі бестселера Redmi Note 9S виявили незвичайну проблему з Wi-Fi

Користувачі повідомили про свою проблему на форумах Mi Community та XDA. За їхніми словами, смартфон випадковим чином відключається від інтернету черех Wi-Fi за 10-15 хвилин після блокування екрану.

Популярні новини  Xiaomi анонсувала «виправлену» глобальну версію MIUI

Крім того, передача даних по Wi-Fi не відновлюється навіть після розблокування телефона. Проблема, здається, виникає тільки у європейської версії смартфона, оскільки повідомлень від користувачів з Індії немає.

Деякі стверджують, що остання збірка MIUI 11.0.8.0 Global Stable частково виправляє помилку. Всі пристрої Android регулярно підключаються до мережі Wi-Fi кожні кілька годин, щоб оновити IP-адресу. Але Redmi Note 9S робить одну і ту ж процедуру кожні кілька хвилин.

Коли Xiaomi випустить оновлення з виправленням проблеми, наразі, невідомо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я