Приблизний час читання: 3 хв

В Мережу виклали фото iPhone 13 без «гривки»

0

Джерела японського видання Mac Otakara роздобули макет одного з прототипів iPhone 13 – флагманського смартфона Apple, запланованого до запуску в 2021 році. Макет вказує на те, що в iPhone 13 компанія Apple зможе відмовитися від широкої верхньої рамки екрану, так званої «гривки».

Відсутність верхньої рамки екрану в iPhone 13 є головною відмінністю смартфона від актуальних моделей. Система фронтальних камер TrueDepth частково вбудована в екран і розташована на вузькій верхній рамці поруч з розмовним динаміком, підкреслило джерело. Завдяки цьому рішенню вийшло повністю виключити верхню рамку з смартфона.

В Мережу виклали фото iPhone 13 без «гривки»

На задній поверхні iPhone 13 тільки одна помітна нововведення. Смартфон оснащений п’ятьма камерами, розташованими хрестом. Про плани Apple по оснащенню iPhone 13 п’ятьма камерами стало відомо раніше. Крім трьох основних камер і 3D-сканера LiDAR, у смартфона з’явиться окрема камера, яка відповідає за зйомку відео .

Читайте також  iPhone 13 буде працювати довше за рахунок нового екрану

В Мережу виклали фото iPhone 13 без «гривки»

Вперше LiDAR з’явиться в  iPhone 12 Pro і  iPhone 12 Pro Max , які готуються в виходу восени 2020 року. Раніше стало відомо, що смартфони можуть бути випущені пізніше.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут