Приблизний час читання: 3 хв

За чутками Samsung анонсує три флагмани – Galaxy Note 20 Ultra

0

Всупереч твердженням багатьох про те, що в Samsung готують тільки дві версії свого нового фаблету Galaxy Note 20, у корейського технологічного гіганта можуть бути свої плани з приводу кількості пристроїв в лінійці. У мережі з’явилася інформація про те, що крім Galaxy Note 20 і Galaxy Note 20 Plus виробник може показати третій смартфон, який імовірно отримає назву Galaxy Note 20 Ultra.

За чутками Samsung анонсує три флагмани, йдеться про Galaxy Note 20 Ultra

Перші згадки про це з’явилися на інформаційному порталі MySmartPrice. Конкретної згадки про те, що мова йде про модель Galaxy Note 20 Ultra, все-таки не було. Ще одним припущенням може бути спроба Samsung перейменувати Galaxy Note 20 Plus в Galaxy Note 20 Ultra, тоді як назва звичайного Galaxy Note 20 може залишитися незмінною.

Читайте також  Стали відомі характеристики Realme X7 Pro

Керівництво Samsung поки ніяк не коментувало ситуацію. Незважаючи на це, деякі авторитетні інсайдери: Росса Янга і користувач з ніком Ice Universe впевнені, що в компанії не будуть випускати Galaxy Note 20 Ultra.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут