Xiaomi перестане оновлювати свої популярні смартфони з вересня цього року

923
Xiaomi перестане оновлювати свої популярні смартфони з вересня цього року

Користувачам ряду популярних смартфонів Xiaomi варто морально підготуватися до того, що їх пристрої скоро перестануть масштабно оновлюватися. Компанія Xiaomi оголосила, що з 5 вересня 2020 року більше не випускатиме тестові збірки програмної оболонки MIUI для частини смартфонів, випущених в 2018 році. Йдеться в тому числі про флагманські смартфони з процесором Qualcomm Snapdragon 845.

Xiaomi перестане оновлювати свої популярні смартфони з вересня цього року
фото: Gsmarena

У список смартфонів, які перестануть отримувати оновлення, увійшли Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition, Xiaomi Mi 8 SE, Xiaomi Mi 8 Youth Edition, Xiaomi Mi Max 3, Xiaomi Mi 2S, Xiaomi Mi Mix 3. Для них вийде фінальна версія оболонки MIUI 12, яка зараз перебуває на завершальній стадії розробки. Однак в майбутньому користувачі цих моделей можуть не розраховувати на великі поновлення MIUI з новими функціями.

Популярні новини  Xiaomi з OPPO знищать Apple на ринку України

Перераховані смартфони поповнили список смартфонів, про припинення підтримки яких було оголошено раніше. Нагадаємо, що з 20 червня 2020 року Xiaomi перестане випускати бета-версії MIUI для Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi 6X, Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi Mi Note 3 і Redmi Note 5.

Оболонка MIUI 12, що знаходиться в стадії розробки буде випущена в кінці червня для декількох смартфонів Xiaomi ( список ). Вихід оболонки для більшості моделей відбудеться в липні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я