Приблизний час читання: 3 хв

Apple доведеться заплатити за уповільнення iPhone

0

Apple не змогла скасувати рішення італійської антимонопольної служби про виплату компанією штрафу за  зниження продуктивності iPhone після запуску оновлення iOS 10.2.1. Апеляційний суд Італії залишив в силі рішення про сплату штрафу в розмірі $ 10 млн.

Італійська влада оштрафували Apple за умисне уповільнення iPhone при критичному зниженні початкової ємності акумулятора в 2018 році. Apple спробувала оскаржити штраф в апеляційному суді, але претензія була відхилена.

Згідно з постановою суду, Apple не оповістила користувачів iPhone про введення функції уповільнення iPhone в iOS 10.2.1 належним чином. Тим самим компанія ввела споживачів в оману.

Нагадаємо, що починаючи з iOS 10.2.1 на iPhone з’явилася функція, яка обмежує пікову продуктивність за умови критичного зменшення ємності акумулятора. Випускаючи iOS 10.2.1, компанія Apple не розповіла про нововведення, в тому числі в докладному описі оновлення. Користувачі самі виявили існування функції. В результаті цього Apple вибачилася перед користувачами і протягом року надавала можливість заміни акумулятора з великої знижкою.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут