Спеціальне зображення зламує Android-смартфони, особливо Samsung

1030
Спеціальне зображення зламує Android-смартфони, особливо Samsung

Спеціаліст в області безпеки девайсів, відомий в Twitter під псевдонімом Ice Universe, розповів про шкідливе зображення, яке здатне вивести з ладу смартфони на базі Android. За словами дослідника, проблема особливо стосується мобільних пристроїв від Samsung.

Спеціальне зображення зламує Android-смартфони, особливо Samsung

Згідно з опублікованою Ice Universe інформацією, просте зображення може перетворити Android-смартфон в непрацездатний, якщо користувач встановить його в якості шпалер робочого столу.

Відразу після установки шпалер мобільний пристрій впадає в нескінченний цикл включення-виключення дисплея, що повністю позбавляє власника можливості використовувати девайс. При цьому, за словами фахівця, не допомагає навіть перезавантаження телефону.

Популярні новини  ТОП-6 Android додатків для обробки фото

Співробітники видання 9to5google протестували описаний Ice Universe метод на смартфоні Pixel 2. В результаті проблема підтвердилася; це доводить, що вразливість зачіпає не тільки пристрої Samsung.

Представники 9to5google записали спеціальний відеоролик, в якому продемонстровано процес експлуатації багу. Однак дослідники настійно рекомендують людям не пробувати відтворити це самим:

На даний момент експертам важко описати механізм експлуатації цього багу, проте є припущення, що винні можуть бути некоректні метадані в зображенні. Android-смартфон просто не може їх обробити, що викликає збої і перетворює пристрій в «даремний шматок заліза».

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я