Приблизний час читання: 3 хв

Мільйони користувачів Android опинилися в небезпеці через нову загрозу

Вже могло постраждати не менше 100 млн власників смартфонів.

0
Мільйони користувачів Android опинилися в небезпеці через нову загрозу

Останні версії Android пропонують більш високий рівень безпеки системи і більше можливостей для користувачів контролювати свої особисті дані. Однак деяким програмам все ще вдається отримувати доступ до чужих пристроїв.

Як пише Forbes, фахівці з кібербезпеки з VPNpro виявили ряд шпигунських програм від китайських розробників і позначили її як шпигунські. За словами експертів, додатки запитують «небезпечні дозволи», а одна з програм також містить прихований троян.

Мільйони користувачів Android опинилися в небезпеці через нову загрозу

Всі шкідливі програми випущені компанією QuVideo Inc, найбільш відому завдяки редактору відео VivaVideo. У останнього більш 100 млн встановлень в Google Play. При цьому редактор входить в список з 40 китайських додатків, зарахованих до потенційно небезпечних програм урядом Індії.

Читайте також  Vivo представить недорогий смартфон iQOO Z1x 9 липня

Софт від QuVideo доступний і на iOS. Щоправда, більш сувора політика обмежень Apple не дозволяє додаткам розробника отримувати доступ до обмеженої інформації.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут