Realme випустили Buds Q, Buds Air Neo та два павербанки

71

Сьогодні на своєму офіційному заході, крім смартфона Realme X50 Pro Player, ще й нові аксесуари – дві моделі TWS-навушників та два нові павербанки. 

Realme випустили Buds Q, Buds Air Neo та два павербанки

Спершу нам показали Realme Buds Q – найбюджетнішу модель, яка повинна конкурувати з Redmi AirDots, оскільки входять до тієї самої цінової категорії. Дизайном навушників займався дизайнер Жозе Леві. Заявлена підтримка Bluetooth 5.0 та автономна робота 20 годин. Realme Buds Q захищені за стандартом IPX4. Кожен навушник важить 3.6 грама, а разом з кейсом для зарядки вага складає 35.3 грамів. навушники отримали десятиміліметрові драйвери, а кейс підтримує швидку зарядку потужністю 30W, бездротової зарядки немає. Навушники коштують 18 доларів і поки що залишаються ексклюзивом для Китаю. 

Realme випустили Buds Q, Buds Air Neo та два павербанки

Realme Buds Air Neo дуже схожий на Realme Buds Air, але є одна відмінність – тринадцятиміліметрові драйвери проти дванадцятиміліметрових, а також у кейса нема підтримки бездротової зарядки та шумоподавлення. 

Realme Buds Air Neo повинні працювати 17 годин (навушники без кейса можуть працювати 3 години), підтримують Bluetooth 5.0 з затримкою 119.2 мс, миттєве автопідключення до смартфонів компанії Realme та будуть доступними в трьох кольорах – зеленому, червоному та білому. Навушники коштують 40 доларів, а старша версія зараз, нагадаю, коштує 52 долари. 

Realme випустили Buds Q, Buds Air Neo та два павербанкиRealme випустили Buds Q, Buds Air Neo та два павербанки

Realme також випустила два нові павербанки – “30W Dart” та “Power Bank 2”. Павербанк “30W Dart” має ємність 10000 мАг та підтримує зарядку потужністю 30W. Поки що він залишається ексклюзивом для Китаю, а його ціна поки невідома. “Power Bank 2” отримав таку саму ємність, але швидкість зарядки – 18W в дві сторони. Є один роз’єм USB-A та один роз’єм USB-C. Павербанк коштує 13 доларів. 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я