Експерти дали кілька рекомендацій, які дозволять захистити смартфон від дій шахраїв. Головна рекомендація дуже проста: не концентрувати життя і дані в одному пристрої. В іншому випадку разом з несанкціонованим доступом до пристрою вся конфіденційна інформація може виявитися в руках зловмисників.
Далі експерти рекомендують не переходити за підозрілими посиланнями, а тим більше за посиланнями, отриманим від невідомих контактів. Така необачність може обернутися зараженням смартфона вірусом.
Вкрай небезпечно відкривати порожні листи і повідомлення в месенджерах, отримані від невідомих відправників. Небезпечно довіряти торрент-трекеру, підключатися до вільного Wi-Fi з метою здійснення платежів через мобільний банк.
Не варто вводити номер банківської карти на невідомих інтернет-майданчиках з метою оплати покупок. Рекомендується постійно вводити паролі в додатки вручну, а не дозволяти сервісів зберігати їх в пам’яті. Справа в тому, що вкрасти паролі з кешу простіше, ніж здається.
Також не варто купувати смартфони маловідомих компаній і у підозрілих продавців з рук. Вони можуть містити шкідливе ПЗ і становити загрозу при кібератаки.
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…
За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…