Вкрай небезпечно відкривати порожні листи і повідомлення у месенджерах.
Експерти дали кілька рекомендацій, які дозволять захистити смартфон від дій шахраїв. Головна рекомендація дуже проста: не концентрувати життя і дані в одному пристрої. В іншому випадку разом з несанкціонованим доступом до пристрою вся конфіденційна інформація може виявитися в руках зловмисників.
Далі експерти рекомендують не переходити за підозрілими посиланнями, а тим більше за посиланнями, отриманим від невідомих контактів. Така необачність може обернутися зараженням смартфона вірусом.
Вкрай небезпечно відкривати порожні листи і повідомлення в месенджерах, отримані від невідомих відправників. Небезпечно довіряти торрент-трекеру, підключатися до вільного Wi-Fi з метою здійснення платежів через мобільний банк.
Не варто вводити номер банківської карти на невідомих інтернет-майданчиках з метою оплати покупок. Рекомендується постійно вводити паролі в додатки вручну, а не дозволяти сервісів зберігати їх в пам’яті. Справа в тому, що вкрасти паролі з кешу простіше, ніж здається.
Також не варто купувати смартфони маловідомих компаній і у підозрілих продавців з рук. Вони можуть містити шкідливе ПЗ і становити загрозу при кібератаки.