iPhone 12 отримає надшвидкий процесор

iPhone 12 отримає надшвидкий процесор
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Apple оснастить смартфони з лінійки iPhone 12 процесором A14 Bionic, виконаному по 5-нанометровому техпроцесу. Згідно з даними JPMorgan Chase, Apple вже домовилася про виробництво нових процесорів з компанією TSMC.

iPhone 12 отримає надшвидкий процесор

TSMC поставить Apple процесори для всіх нових iPhone в повному обсязі. Виробник виграв всі замовлення на поставки чіпів для смартфонів з лінійки iPhone 12, задовільнивши запити Apple.

Характеристики чіпа A14 Bionic на поточний момент невідомі. Використання 5-нм техпроцесу приведе до збільшення кількості транзисторів і, як наслідок, підвищенню продуктивності і енергоефективності. Для порівняння, чіп A13 Bionic в актуальних флагманських смартфонах Apple виробляється з використанням техпроцесу 7нм +.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Вчора стало відомо, що смартфони з лінійки iPhone 12 будуть оснащені оновленою ширококутною камерою з семилінзовим об’єктивом.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.