Продуктивність процесора смартфона впливає на швидкість роботи інтерфейсу і запуск ігор. Чим вона вища, тим смартфон працює краще. Саме продуктивність – причина, по якій варто переплатити за смартфон, щоб він не глючив.
Ми зібрали 5 найпотужніших пристроїв початкового цінового рівня і нижньої межі середнього класу.
Ціна: 4 999 гривень.
Один з найпотужніших бюджетників. Процесор – Snapdragon 712. В бенчмарку AnTuTu смартфон набирає 214,5 тисячі балів, це на рівні флагманів 2017 року. Вимогливі ігри запускаються на високих налаштуваннях графіки, троттлінгу немає навіть через годину безперервного геймінгу в PUBG або Call of Duty: Mobile. Ємність акумулятора – 4035 мАг. Підтримується швидка зарядка VOOC, з нею телефон повністю заряджається за півтори години.
Дивитися на картинку теж буде комфортно. Екран IPS, 6,3 дюйма, Full HD +, корисна площа займає 90,6% передньої панелі. Запас яскравості високий, перенесення кольорів можна відрегулювати.
Камера відмінна для початкового рівня. Модуля чотири: роздільна здатність 48 + 8 + 2 + 2 Мпікс. Майже в будь-яких умовах виходять якісні фотографії – чи ясний день, чи недостатнє освітлення. Серед недоліків – відсутність NFC.
Ціна: 5 699 гривень.
Найдоступніший смартфон з екраном 90 Гц. Завдяки збільшеній частоті оновлення зображення на дисплеї картинка здасться вам більш плавною. Діагональ – 6,5 дюйма, роздільна здатність – Full HD +. Втім, екран неідеальний – при слабкому освітленні видно «зерно».
Продуктивність відповідає рівню нижньої межі середнього класу в 2020 році – обмежень по потужності не відчувається. Чіп – MediaTek Helio G90T. З ним ігри автоматично запускаються на високих налаштуваннях графіки. Передбачений спеціальний ігровий режим, в якому система блокує повідомлення і дзвінки, щоб вони не заважали вам.
Ємність акумулятора – 4300 мАг, з ним смартфон працює день без підзарядки. Камера четверна. Роздільна здатність – 64 + 8 + 2 + 2 Мпікс.
Ціна: 9 999 гривень
Смартфон середнього класу. За продуктивність і якість камери йому немає рівних серед пристроїв за ту ж ціну.
Смартфон працює на процесорі Kirin 980. Це флагманський чіп, він же стояв в торішніх флагманів компанії. З ним пристрій буде працювати без обмежень, як мінімум найближчі три роки. Ємність акумулятора – 4000 мАг, заряду вистачає до двох днів при помірному навантаженні.
Камера теж топова. Його точна копія – Honor 20. Єдиний мінус камери – відсутність оптичної стабілізації, в іншому майже при будь-яких сценаріях використання виходять якісні фотографії, навіть при малій освітленості з ультраширококутним модулем.
Дисплей – IPS, 6.26 дюйма, Full HD +. Сканер відбитку зовнішній, розміщений на правому торці корпусу і сполучений з кнопкою живлення. Це і плюс, і мінус. З одного боку, він швидший внутрішньоекранного. З іншого, з ним з’явиться рандомний клік. Натискаєш кнопку, щоб подивитися час або повідомлення, і відразу виходиш на робочий стіл.
Ціна: 5 999 гривень.
Новинка компанії. Його фішка – екран, а саме виріз під камеру. Це крапка, і розташована вона по центру, як у смартфонів Samsung Galaxy A. Виріз мініатюрний, розміром з іконки повідомлень, в очі майже не кидається. Грати буде зручно.
Технологія IPS, діагональ 6.67 дюйма, роздільна здатність Full HD +. Єдине – яскравість могла бути і вищою. Максимальне значення – 450 ніт. Для користування ясним днем повинно вистачити, але впритул. Оптимальний показник – від 500 ніт.
Продуктивність – також плюс пристрою. Процесор – Snapdragon 720G, працює без обмежень, з ним вимогливі ігри запускаються на максимальних налаштуваннях графіки автоматично. Ємність акумулятора – 5020 мАг, заряду вистачає на два дні при помірному навантаженні.
Камера теж відноситься до плюсів. Роздільна здатність – 48 + 8 + 5 + 2 Мпікс. Майже при будь-яких умовах із завданнями вона справляється: ясним днем виходять знімки без бліків завдяки якісному HDR, а при недостатньому освітленні – з широким динамічним діапазоном, високою деталізацією і мінімальною кількістю шумів.
Ціна: 7 399 гривень
Минулорічний напівфлагман. Зі знижкою можна урвати за ту ж ціну, Тут камера краще, ніж Redmi Note 9S і оновлена MIUI 12 прилетить швидше, тобто в червні цього року.
Процесор – Snapdragon 730. Його потужності вистачає для запуску ігор без обмежень, в Antutu з ним смартфон набирає 265 тис. балів. Троттлінг не спостерігається. Крім того, тут підтримується режим Turbo Mode, який за рахунок фірмових алгоритмів збільшує автономність пристрою під час ігор і перегляду відео.
До слова, про автономність, ємність акумулятора – 4000 мАг. Це півтори дні при помірному навантаженні. Екран – AMOLED, 6.39 дюйма, Full HD +. Вирізу під фронтальну камеру немає, вона висувна. Роздільна здатність основної камери – 48 + 13 + 8 Мпікс.
Google створює новий жест, який дозволить викликати віртуального помічника за допомогою трикнопкової навігації. Це стане…
Технологія зйомки RAW-фотографій на смартфонах існує вже давно, але найчастіше вона доступна тільки на дорогих…
Розвиток технологій штучного інтелекту вийшов на плато, що стало несподіваною новиною для багатьох. Проривні успіхи…
Компанія Apple випустила чергові бета-версії своїх ОС і внесла в них кілька помітних змін і…
Компанія Apple запатентувала нову технологію, яка може значно розширити можливості смарт-годинника Apple Watch з моніторингу…
Ходять чутки, за якими компанія Apple розробляє дисплей для розумного будинку. Він може працювати на новій системі…