Приблизний час читання: 3 хв

Samsung проведе онлайн-презентацію Galaxy Note20

0
Samsung проведе онлайн-презентацію Galaxy Note20

За даними південнокорейського сайту Korea Herald, презентація нових смартфонів Samsung з серії Galaxy Note в цьому році вперше пройде в онлайн-режимі. Очевидним чином це пов’язано з пандемією коронавірусу.

У лютому Samsung встигла провести повноцінну презентацію смартфонів серії Galaxy S20, а потім великі виставки і навіть відносно невеликі заходи стали скасовувати через ризик поширення COVID-19. Усі наступні пристрої Samsung анонсувала без проведення спеціальних заходів – за допомогою прес-релізів або просто додаючи інформацію про них на свої сайти.

Читайте також  Стало відомо, як виглядають смартфони Samsung Galaxy Note 20 та Galaxy Note 20+

Samsung проведе онлайн-презентацію Galaxy Note20

Очікується, що в цьому році Samsung представить дві модифікації Galaxy Note – модель Galaxy Note20 з екраном 6,4 дюйма і збільшену версію Galaxy Note20 Ultra 5G з екраном 6,9 дюйма і підтримкою мереж зв’язку п’ятого покоління. На тому ж заході, швидше за все, буде показано ще кілька новинок, в тому числі складаний смартфон Galaxy Fold другого покоління. Точна дата презентації цих новинок ще не призначена.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут