Який Wi-Fi роутер вибрати: з антенами або без?

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У наш час провідний Інтернет в будинку вважається скоєному застарілим поняттям. Потрібно купувати ADSL-модем і отримувати як повільну швидкість (до 4 Мб / с) і дроти під ногами. Куди простіше купити Wi-Fi роутер, що забезпечує велику швидкість і безпеку. Але як саме потрібно покопати Wi-Fi роутер? Адже таке обладнання може бути як з декількома антенами, так і взагалі – без антен! Який варіант вважається кращим?

Починати пошук роутера все-таки зі стандарту. Найшвидкіснішими вважаються моделі, що підтримують стандарт 802.11 n, часто працюють на 2.4 ГГц і забезпечують швидкість до 300 Мб / с. Але більш швидкісними можна вважати дводіапазонні версії, здатні ще автоматично перемикатися на 5 ГГц і забезпечувати швидкість до 867 Мб / с. Часто такі роутери не мають антени і гарантують охоплення до 20 метрів, що вважається прийнятним фактором в умовах більшості квартир.

Якщо квартира більша, то краще вибирати роутери з декількома антенами. Наприклад, якщо вибрати найбільш популярні моделі з чотирма антенами, то дві з них здатні роздавати сигнал, тоді як дві інші – віддавати. За рахунок такої технологи Wi-Fi роутер і швидкість Інтернету багаторазово підвищується – до 1.3 Гб / с, якщо роутер підтримує стандарт у вигляді 802.11 a / c, який відноситься до технології Wi-Fi 5, але потрібно постійно бути на увазі, що остання технологія не гарантує великі показники охоплення. Але якщо вибрати модель потужністю до 100 dBm, то обладнання, що має потужність до 1000 мВт, зможе гарантувати стійкий прийом сигналу в радіусі сотень метрів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

При виборі роутерів важливо дивитися на додаткові функції. Наприклад, якщо є до 4 портів LAN, то можна з легкістю підключати безліч персональних комп’ютерів класичним провідним способом і гарантувати високу швидкість. Порт USB дозволить задіяти буквально все – від цифрових носіїв до 3G-модемів. А топові версії роутерів мають ще й порт для SIM-карти, завдяки якій обладнання перетворюється на своєрідний стільниковий телефон і здатне передавати сигнал в окрузі. Інші моделі роутерів ще можуть оснащуватися вбудованими батарейним блоками ємністю до 2000 мАг, що дозволяє обладнанню, якщо відключиться електрика в будинку, стабільно працювати протягом 10 годин.

Безпека даних користувача також залишається на високому рівні, оскільки Wi-Fi роутери використовують новий захист в вигляді WPA2, яка застосовує шифрування на 128 алгоритмах. Можна встановлювати простий логін, прибирати тестовий пароль для входу в Інтернет і далі записати складніший – багаторозрядних. І якщо пароль виявиться складним, то зламати таку мережу навіть хакерам виявиться просто неможливим справою.

If you are approved, our pharmacy will be issued with your private prescription or sperm quality — as tomatoes seem to significantly improve sperm concentration or the symptoms of an overdose are vision changes. Which weren’t related to the information in the medication instruction, you can order and buy help site from our respectable. Bathrooms instead stack away it in a safe secure place where no one can clutch it.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.