Фахівці назвали оздоровчі властивості сала

Час читання: < 1 хв.

Фахівці підтвердили, що сало не дарма називають корисним: його вживання пов’язане з цілим спектром оздоровчих ефектів.

Реклама

Автори проекту, фахівці Мюнхенського університету, повідомили, що кислоти, які входять до складу свинячого сала, мають жовчогінну дію і сприяють активній переробці жирів печінкою, що забезпечує здоровий холестериновий баланс.

Завдяки кислотам вживання сала позитивно позначається на функціях міокарда.

Сало містить арахідонову кислоту, яка входить до складу життєво необхідного вітаміну F. Арахидоновая кислота є одним з компонентів клітинних мембран і найкращим чином стимулює серцевий м’яз, – заявили німецькі вчені.

Зараз читають  Дивні хмари запідозрили у зміні клімату Арктики

У той же час дієтологи нагадали, що в салі багато солі і калорій. Вони порекомендували з’їдати за один прийом їжі не більше 30 грамів свинячого сала.

Фахівці застерегли від смаження сала – це призводить до окислення продукту, при якому починають виділятися потенційно шкідливі для організму речовини. Також, на їхню думку, не потрібно захоплюватися копченим салом.

Джерело: comments.uа

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.