Приблизний час читання: 4 хв

Названо 3 ознаки коронавірусу, які вказують на більш важкий перебіг хвороби

0

Більшість людей, які заражаються коронавірусом, не потребують додаткової допомоги, одужуючи протягом тижня. Однак, за оцінками, кожна п’ята людина з цим захворюванням потребує стаціонарного лікування, що супроводжується більш важким станом легенів. Дослідники з Нью-Йоркського університету зуміли визначити 3 ознаки, які, взяті разом, є сильними предикторами респіраторного дистрес-синдрому дорослих (РДСД) – це небезпечний для життя стан, при якому органи дихання не можуть забезпечити життєво важливі органи організму достатньою кількістю кисню. Дані були отримані за допомогою спостереження за 53 госпіталізованими пацієнтами з Китаю. Провідним автором наукової роботи є лікар-інфекціоніст Меган Коффі. Першим фактором було невелике підвищення рівня ферменту, відомого як аланінамінотрансфераза.

Другим фактором є м’язові болі. Міалгія може зачіпати зв’язки, сухожилля, м’які тканини, які з’єднують м’язи, кістки і органи. За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ), близько 15% всіх заражених коронавірусом відчувають дискомфорт в тілі або суглобах, що викликано хімічними речовинами, званими цитокінами, які організм вивільняє, реагуючи на інфекцію.

Читайте також  На Землі зростає число місць, непридатних для життя. Названо причини

Третій ознак, що показує більш важкий перебіг хвороби, – більш високий рівень гемоглобіну, білка, який транспортує кисень через кров. У складних пацієнтів продукція еритроцитів збільшується, щоб компенсувати хронічно низький рівень кисню в крові через погану функції легень.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут