Приблизний час читання: 3 хв

Вчені повідомили про швидкість мутації коронавірусу

0

Журналісти видання USA Today повідомили про те, що вченими були вивчені порядку восьми штамів коронавірусу. Саме це дозволило фахівцям проаналізувати швидкість мутації коронавірусу.

“Вірус мутує так повільно, що його штами дуже схожі один на одного” , – розповів Чарльз Чиу, який є професором кафедри медицини і інфекційних захворювань Каліфорнійського університету в Сан-Франциско. Фахівці також розповіли про різницю в темпах мутації між грипом і коронавірусом нового типу. Так, за словами вчених, грип здатний мутувати в 8-10 разів швидше SARS-CoV-2. На даний момент, вивчаючи коронавірус, вченими було зареєстровано всього 11 модифікацій в спарених підставах в базі з 30 тисяч нуклеотидних пар.

Завдяки цьому, до речі, вчені зробили висновок про те, що прояв, а також тяжкість перебігу коронавірусної інфекції не пов’язані з штамом. На те, як саме хвороба себе проявить, за словами вчених, впливає стан імунітету, а також загальний стан здоров’я.

Читайте також  Смертність від COVID-19 в США може бути вищою, ніж вказано в офіційних даних
ДЖЕРЕЛОUsaToday
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут