Якщо кліматичні зміни триватимуть, Індія, Пакистан та Бангладеш можуть до кінця століття стати непридатними для життя людини через високі спеку та вологість, попереджають науковці. Якщо кліматичні зміни у світі не уповільнять свій темп, значна частина Південної Азії до кінця цього століття стане непридатною для проживання людей через спеку. Про це у середу, 2 серпня, попередили експерти Массачусетського технологічного інституту.
“Найбільше високі температури в майбутньому загрожує передусім густо населені сільськогосподарські регіони у басейнах річок Ганг та Інд (в Індії, Пакистані та Бангладеш, – Ред.)”, – повідомляють автори дослідження. У цій зоні ризику проживають приблизно півтора мільярда людей.
На сьогодні лише два відсотки населення Індії живуть у місцевостях, де спостерігається небезпечна комбінація високих температур та вологості. Однак опубліковане у журналі Science Advances дослідження прогнозує, що цей показник зросте до 70 відсотків, якщо зусилля, спрямовані на скорочення викидів парникових газів в атмосферу, виявляться марними.
Нагадаємо, що 1 червня президент США Дональд Трамп заявив про плани своєї країни вийти із Паризької кліматичної угоди. Глава держави зазначив, що цей договір “поганий” для американців, а він сам виконує свої передвиборні обіцянки.
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…
За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…
Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…
Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…