У єгипетському монастирі знайшли середньовічні фрески

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Єгипетські вчені виявили в монастирі святого Паїсія на півночі Єгипту коптські фрески IX – XIII століть.

Реклама

Настінні розписи були виявлені під шаром сучасного будівельного розчину. Вони зображують святих і ангелів, а деякі фрески містять підписи стародавньою коптською мовою, пише The History Blog .

Частина стародавньої фрески

“Найвидатніші картини – на західних і східних стінах церкви”, – говорить представник Міністерства старожитностей Єгипту Ахмед Ель-Немр. На західній стіні можна побачити шановану коптською церквою святу Ревекку і п’ятьох її синів, на східній стіні зображені троє святих і архангел.

Ахмед Ель-Немр також пояснив, що, коли реставратори зняли сучасні доповнення, вони натрапили на амвон, підвищення, яке є характерною рисою багатьох православних церков. Він був виготовлений з необпаленої цегли і прикрашений червоним хрестом.

Археологи сподіваються, що недавно виявлені фрески і елементи храму можуть допомогти відновити оригінальний дизайн церкви і заповнити деякі прогалини в термінах її будівництва від античності до сучасної епохи.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: