Приховані під землею міни-серйозна небезпека як для військових, так і для мирних жителів. Щороку від них гинуть десятки тисяч людей. Якщо ж вибухівка не спрацьовує, розкладаючись вона завдає величезної шкоди екології.
Вирішити проблему пошуку мін в грунті вирішило американське агентство оборонних досліджень DARPA. Саме воно запустило програму по створенню ГМ-бактерій. Корпорація Raytheon почала реалізувати це завдання. Крім цього, в проекті задіяні і мікробіологи Вустерського політехнічного інституту.
Вчені планують створити такі бактерії, які реагуватимуть на вибухівку флуоресценцією. Raytheon заявляє про розробку двох штамів. Один буде призначатися для великих глибин з низьким вмістом кисню. Мета іншого доповнювати його і реагувати на сигнал. Останній і сигналізуватиме людям про виявлення вибухівки.
Елісон Таггарт, один із керівників програми, заявив, що зараз вчені займаються питанням «перепрограмування» мікроорганізмів в детектори вибухівки.
Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…
Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…