Кліматолог розповів як запобігти зміні клімату на планеті

178

Відомий вчений-кліматолог Джеймс Хансен збирається виступити з заявою для світових лідерів, що збираються в Німеччині для конференції ООН по глобальному потеплінню, в якому озвучить свою позицію щодо змін клімату. Вчений вважає, що компанії, відповідальні за погіршення кліматичних умов, потрібно притягнути до відповідальності в судовому порядку.

«Країни повинні подавати в суд на найбільші в світі нафтові, вугільні та газові компанії і цементні компанії за збиток, викликаний зміною клімату», — вважає відомий вчений-кліматолог Джеймс Хансен.

Вчений вважає, що основні наслідки зміни клімату відбуваються швидше, ніж те, що повідомляється навіть в останніх наукових доповідях. Тому необхідно терміново вимагати величезну суму грошей у відповідальних за погіршення кліматичних умов на планеті компаній, щоб різко скоротити викиди вуглекислого газу (CO2), вивести існуючий СО2 з атмосфери, а країнам — впоратися з наслідками зміни клімату, стверджує Хансен.

Уряди також притягуються до судової відповідальності. Група голландських громадян виграла перший в історії кліматичний позов проти уряду в 2015 році. Суди погодилися з тим, що уряд Нідерландів недостатньо робить для захисту своїх громадян і робить безпрецедентну ухвалу про те, що щорічна мета скорочення викидів CO2 в країні повинна збільшитися з 17% до 25% до 2020 року порівняно з рівнем 1990 року.

Всесвітня метеорологічна організація раніше оголосила, що 2017 рік, ймовірно, стане одним із трьох найтепліших років в історії і, ймовірно, найжаркіший рік у відсутність явища Ель-Ніньо. Подібні природні аномалії пов’язані з погіршенням кліматичних умов на планеті. І ситуація тільки погіршується.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я