ЗМІ повідомили про загорання першого ступеня Falcon 9 після приземлення

0
112

Представники американської преси стверджують, що перший ступінь ракети-носія Falcon 9 виробництва компанії SpaceX запалала після того, як приземлилася на плавучій платформі, що базується в Атлантичному океані.

Співробітники The Verge стверджують, що Falcon 9 скоїв успішне виведення супутника на орбіту, однак в певний момент частина ракети загорілася, після того, як була здійснена посадка. SpaceX, однак, про інцидент повідомляти не стали, заявивши, що посадка пройшла повністю успішно. Відомо, що старт Falcon 9 відбувся з мису Канаверал, що у Флориді.   Його завданням було виведення південнокорейського супутника телекомунікації Koreasat-5A. В результаті основна частина місії була проведена успішно, проте посадка пройшла з ускладненнями. Через те, що SpaceX так і не розмістили офіційний коментар, залишається невідомою причина неполадок.

Читайте також  Фахівці знайшли поклади металу, якого вистачить всій планеті на 700 років

Відзначимо також, що створення Falcon 9, свого часу, назвали «новим словом» в аерокосмічних дослідженнях. Причиною цього стала можливість використання ракети-носія кілька разів.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут