Уфолог знайшов на астероїді Ерос базу прибульців

274

Уфолог знайшов на астероїді Ерос базу прибульців. Інопланетну станцію виявив популярний дослідник позаземних цивілізацій Скотт Уорінг. Висновок про те, що перед ним база гуманоїдів, уфолог зробив під час вивчення знімків 2000 року.

На одному з фотознімків Уорінг зауважив об’єкт, якого на Ерос бути просто не могло. Ці об’єкти були явно рукотворними, проте люди на Ерос ніколи не висаджувалися. З цього випливає, що базу побудували прибульці. Уфолог заявив, що, незважаючи на відносну давність фотознімків, ніхто не спромігся їх детально вивчити. Скотт Уорінг попередив землян, що Ерос може готувати не дуже приємні несподіванки для мешканців Блакитної планети. За його словами, готуватися до «сюрпризів» слід вже в найближчі 30 років.

Астероїд Ерос був відкритий ще в позаминулому столітті астрономом з Німеччини Карлом Віттом. Небесне тіло віднесли до групи Амура. За весь час спостереження астрономи не виявили на Ерос нічого примітного або дивного. Відзначається, що 14 лютого 2000 року в астероїда з’явився власний супутник штучного походження. Ним став міжпланетний космічний апарат NEAR Shoemaker. Відзначається, що ці об’єкти фахівці NASA помічали і раніше, проте, не знайшовши їх походженням наукового пояснення, вважали за краще про них і зовсім промовчати. Астероїд Ерос долає орбіту Марса, а до Землі наближається вкрай рідко. У діаметрі це небесне тіло досягає майже 17 кілометрів.

джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я