Телескоп Hubble зробив фантастичні знімки заходу в сузір’ї Оріона

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

За допомогою орбітального телескопа Hubble вченим вдалося зняти захід в області сузір’я Оріона, який знаходиться в 1500 світлових років від нашої планети. Побачене позитивно оцінили користувачі, назвавши знімок приголомшливо красивим.

Найпотужніший у світі орбітальний телескоп Hubble, який функціонує на орбіті Землі на висоті близько 600 кілометрів, має власний Twitter-аккаунт, в якому публікуються найцікавіші і вдалі фотографії космічного простору навколо нашої планети. Одним з таких знімків став захід, який на думку вчених, досить схожий на явище, яке ми можемо помічати кожен день на Землі. Деякі скептики припустили, що знімок просто відредагований в графічному редакторі, однак, більшість користувачів не сумнівається в достовірності фотографії, обсипаючи фото компліментами в коментарях.

Відзначимо, що японськими вченими недавно була виявлена ​​печера на Місяці протяжністю близько 50 кілометрів, яка зможе послужити укриттям для земних астронавтів, які в майбутньому можуть бути відправлені на земний супутник для побудови бази. Вчені заявили, що глибина і протяжність печери дозволять захистити астронавтів від космічних променів і радіації.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.