Вчені пропонують радикальні методи боротьби з глобальним потеплінням

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Світова наукова спільнота, як і раніше стурбоване загрозою глобального потепління. Зміни параметрів кліматичних характеристик може привести до катастрофічних наслідків.Тому вчені пропонують воістину фантастичні і радикальні способи знизити середню температуру на планеті.

Реклама

Кліматологи розчаровані діями урядів тих країн, які підписали два роки тому Паризька хартія. Приватні підприємства не збираються знижувати і модернізувати виробництво, а значить скорочувати викид газів, що створює в атмосфері парниковий ефект. Вчені пропонують методи, які, незважаючи на свою радикальність, зможуть змінити процес потепління. Наприклад, втручання в радіаційний баланс планети, для чого потрібно розпорошувати в стратосфері елементи сірки.

На думку ряду експертів, вищезгаданий метод дуже дорогий і може порушити баланс кругообігу води, що призведе до засух. Швейцарські кліматологи говорять про те, що можна проводити маніпуляцію з хмарами, що затримують вуглеводень в атмосфері. Тонкі перисті хмари за допомогою спеціальних реагентів, які розпилюються з літаків, можна прибирати, що позбавить Землю парникового ефекту. Однак на все пропозиції подібного характеру більшість вчених відповідають, що масове втручання в природні явища може призвести до ще гірших наслідків.

Джерело: VistaNews

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: