Астронавт NASA зняв північне сяйво з борту МКС (відео)

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Американський астронавт Джек Фішер зняв північне сяйво з борту МКС.

Реклама

За його словами, дане явище виявилося досить ефектним, так як в цей час космічна станція перебувала на невеликій відстані від північного полюса. На відео видно, як хвилі світла переливаються зеленими і червоними відтінками. Астронавт стверджує, що це перший раз в історії, коли екіпаж МКС знаходився на такій близькій відстані до Північного сяйва, тому він і вирішив опублікувати запис в інтернеті.

Кадри цього явища будуть використані фахівцями для вивчення процесів світлопереломлювання. Джек Фішер також додав, що сяйво такого типу називається Aurora Borealis і відрізняється від йому подібних тим, що в атмосфері світло заломлюється через величезної кількості заряджених частинок на полюсах. Відомо, що екіпаж МКС досить часто викладають відео з космосу. Також є офіційна трансляція в реальному часі, на якій можна спостерігати за Землею очима астронавтів.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: