Приблизний час читання: 3 хв

Марсіанська станція надіслала фотосесію хмар Червоної планети

0

Станція Mars Express прислала фотосесію хмар Марса. За інформацією від фахівців NASA, на фото можна побачити, як хмари над поверхнею Червоної планети деформуються і змінюють розмір через атмосферні вітри.

Станція Mars Express була запущена ще два роки тому, проте тільки зараз змогла наблизитися на необхідну відстань до Марса. За словами фахівців, завдяки високочутливій камері, розташованої на її передній частині, можна робити знімки з великою кадровою частотою, що дає можливість відстежити зміни в ландшафті або пересування того чи іншого об’єкта.

Читайте також  Експерт попередив про загрозу носіння телефону в кишені

Фахівці відзначають, що зміна форми хмар може бути пов’язано з посилиними атмосферними вітрами. Крім того, хмари мають досить округлу форму, що свідчить про підвищення гравітаційного поля на Марсі. Вчені продовжують дослідження отриманих знімків з приладу для того, щоб більш точно визначити періодичність зміни клімату на Червоній планеті.

Перед марсіанськими апаратами ставлять в основному геологічні завдання. За словами фахівців, фотографії хмар червоної планети були отримані під час спуску приладу на поверхню.

джерело

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут