У Мережі оприлюднені матеріали секретних переговорів з пілотом про НЛО

666

Запис секретних переговорів пілота літака і авіадиспетчера ховалася від громадськості з 1995 року, поки уфолог Уолтер Уебб НЕ роздобув запис і завантажив його в Мережу. У розмові з диспетчером пілот повідомляє, що бачив незрозуміле світіння поруч з літаком.

Як відомо, диспетчерські переговори з пілотами постійно зберігаються для роз’яснення непередбачених обставин, які можуть виникнути в будь-який момент. Ця ж плівка була прихована від зайвих очей з 1995 року, коли і стався інцидент. Стало відомо, що пасажирський літак летів над містом Вовина, коли стюардеса і пілот помітили дивні вогні, літаючі з боку в бік від борта повітряного судна. У самому центрі управління польотами ніякі прилади не показали присутність сторонніх об’єктів в повітряному просторі біля літака. Однак, в той же час в центрі командування ППО США помітили дивний об’єкт, що знаходиться в безпосередній близькості з бортом літака.

В даному записі повідомляється, що дивний об’єкт, який був виявлений біля літака, в точності повторював всі маневри, виконані пілотом в надії пролити світло на природу об’єкта. Пілотові вдалося розгледіти об’єкт під час спалаху від блискавки, після чого він повідомив диспетчеру про його величезний розмір.

джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я