Приблизний час читання: 3 хв

12 жовтня величезний астероїд зіткнеться із Землею – Вчені

0
12 жовтня, як відомо, з Землею зустрінеться астероїд, розмір якого становить понад 40 метрів. Представники техаського університету астрономічних досліджень стверджують, що це неможливо уникнути. Регіон, куди він обрушиться, чекають серйозні зміни.
Про катастрофу говорити, на щастя, не доводиться. Але, тим не менш, слід враховувати, що мова йде про гігантський астероїд 2012 TC4, якого деякі також називають «Флоренцією». Розмір його в два рази більший знаменитого челябінського метеорита. Точна відстань, на якій астероїд пройде в безпосередній близькості до Землі, залишається невідомою.
Фахівці з NASA та ЄКА також вказують на те, що шанси, що він зіткнення, практично нульові. Російські вчені, у свою чергу, розповіли про те, на яку мінімальну відстань наблизиться «Флоренція» до Землі. Йдеться в даному випадку майже про 45 тисячах кілометрів, що в кілька разів менше, ніж відстань від Місяця до Землі.
« Астероїд, який в діаметрі становить 40 метрів повз Землю буде пролітати близько 6:40 за київським часом. Якщо порівнювати його з іншими подібними космічними об’єктами, то він порівняно невеликий», – йдеться в заяві астрономічної кафедри.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут