Учені дослідили, що дружба між собакою та людиною визначається кількістю мутацій у його геномі. За словами науковців, товариськість собак пояснюється тим, що вони є носіями особливої форми «синдрому ельфа» – затримки розумового розвитку, пов’язаної з перебудовою хромосом. Про це повідомляє Science Advances.
За словами дослідників, собаки навчилися жити поруч із людьми завдяки двом речам – здатності перетравлювати крохмаль, що міститься у великій кількості у вареній їжі, та вмінню розпізнавати емоції людини і реагувати на них, загалом імітуючи поведінку дитини.
Останнє ж дослідження показало, що остання здатність собак пов’язана з незвичайними змінами у структурі їхніх хромосом, які зазвичай асоціюються з розумовою відсталістю та надзвичайно високим ступенем довірливості у людей.
Подібний розлад спостерігається у людей із синдромом Вільямса, або «синдромом ельфа», який виникає внаслідок пошкодження чи видалення ділянки сьомої хромосоми, в результаті чого змінюється і поведінка людини, і її вигляд.
Щось схоже, як продемонструвало дослідження, сталося і з собаками під час їх одомашнення, однак замість сьомої хромосоми у них змінилася шоста.
Напередодні швидкої масштабної презентації Samsung у мережі почало з'являтися все більше інформації про майбутні суперфлагмани.…
Іноді творці контенту на YouTube вдаються до сумнівних методів привернення уваги, коли кричущий заголовок або…
Сьогодні Сем Альтман опублікував загадковий твіт, який привернув увагу до майбутнього запуску нової моделі ШІ…
Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…
Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…
Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…