Стівен Кінг ніколи не відправиться в подорож без цих речей

UPG

Те, що на вулиці осінь, ще не означає, що пора цілісінькі вихідні просиджувати в домі. Звичайно ж, можна день-другий погрітися під ковдрою, але це не надасть вам жодних емоцій.

Утім, іноді мандрівки також вельми ускладнюють наше життя. До прикладу, візьмемо до уваги процес збору. Отут без танців із бубном не обійтись, хоча…

“Король жахів” Стівен Кінг у своєму інтерв’ю The New York Times назвав речі, без яких він ніколи не вирушає в мандри. До слова, Кінг не дуже полюбляє літати, і ось чому.

Я літаю на літаку тільки в разі гострої потреби. Якщо є можливість, я виберу автомобіль. У разі поломки машини можна просто з’їхати на узбіччя. Якщо ж ви перебуваєте на висоті 12 тисяч метрів, а з літаком якісь неполадки, то ви помрете. Я знаю, що можу контролювати процес поїздки на автомобілі. А ось переліт я контролювати не можу, – пояснює свій вибір Стівен Кінг.

Отже, що завжди можна знайти в валізі Кінга:

iPad

Стівен Кінг ніколи не відправиться в подорож без цих речей - фото 198037

“На своєму iPad я слухаю аудіокниги. Це значно зручніше, ніж тягнути з собою CD-плеєр, навушники та інше. Можна завантажити кілька фільмів, які давно хотів глянути”.

Кросворди

Стівен Кінг ніколи не відправиться в подорож без цих речей - фото 198036

“Я беру з собою журнал з кросвордами, тому що не можна завжди тільки читати. Якщо вас чекає довгий переліт, вам потрібно чимось себе зайняти”.

Книги

Стівен Кінг ніколи не відправиться в подорож без цих речей - фото 198035

“У мене завжди з собою є кілька книг. Одну я збираюся прочитати, а другу беру на той випадок, якщо перша виявиться жахливою. Найкраща книга з нещодавно мною прочитаних – це My Absolute Darling Габріеля Таллента. Мабуть, це навіть краще, що я читав цього року”.

Джинси та футболки

Стівен Кінг ніколи не відправиться в подорож без цих речей - фото 198034

“Мені, як і багатьом письменникам, непросто контактувати з великою кількістю людей. Ми працюємо на самоті. Тому я вирішив, що якщо вже мені все одно доведеться боятися і переживати через це, принаймні я буду відчувати себе комфортно. До того ж джинси та футболки дуже просто скласти у валізу”.

Ось таким є звичний набір musthave від надзвичайно крутого Стівена Кінга. Задумайтесь, можливо, варто перестати возити з собою по світу гору непотрібних вам речей?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я