Один з найбільших астероїдів в історії пролетить повз Землю 1 вересня

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Астероїд пролетить на відстані семи мільйонів кілометрів від планети.

Реклама
До Землі почав наближатися астероїд Florence – один з найбільших астероїдів історії спостережень NASA за навколоземними об’єктами. Як повідомляється на сайті агентства , астероїд діаметром 4,4 кілометра пролетить на відстані семи мільйонів кілометрів від планети.

Як відзначають дослідники, не дивлячись на те, що інші астероїди пролітали на набагато меншій відстані від Землі, всі вони були меншими. Florence є найбільшим в історії спостережень, який підійде до планети так близько.

Зближення астероїда з Землею дозволить вченим вивчити його за допомогою наземних методів спостереження. Знімки, зроблені під час зближення, дозволять встановити точні розміри небесного тіла і розглянути особливості його поверхні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: