Вчені відкрили раніше невідомий стан людини

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Британські вчені виявили третій стан людської свідомості, крім сну і бадьорості. В ході ряду досліджень було встановлено, що він є складним і непередбачуваним.

Реклама

Дане дослідження спрямоване на вивчення впливу психотропних речовин, і проводиться воно вже досить давно. Вчені вважають, що таким чином зможуть розгадати таємницю феномена людської свідомості, – повідомляє U-News.

На даний момент керівництво деяких держав Європи дозволило проводити експерименти із забороненими препаратами. За останній рік фахівці вивчили мозок людини, який знаходиться під впливом ЛСД, кетаміну і псилоцибіну. За допомогою цих експериментів вчені відшукали рецептори нейронів і визначили особливості впливу наркотичних речовин. Це допомогло їм пояснити певні стани і почуття, зокрема, галюцинації і так званий “вихід з тіла”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: