Вчені виявили відповідальні гени за вік першого сексу

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Видання Nature Human Behaviour поділилося результатами дослідження вчених Оксфордського університету, в рамках якого були знайдені гени, що відповідають за вік вступу в статеве життя.

В рамках наукової роботи фахівці проаналізували інформацію про вік втрати невинності 387 338 осіб, а також про час, в який близько 542 901 особа стали батьками. Все це було зіставлено з генетичними даними.

В результаті дослідники пов’язали 371 генетичну варіацію з віком першого сексу людини і становленням батьком. З’ясувалося, що вік, в якому людина позбавляється невинності, залежить як від середовища, соціоекономічних факторів, так і від спадковості.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

” Ми показали, що наступ раннього дозрівання визначається комбінацією генетики, соціальних факторів і навколишнього середовища. Ми знайшли особливо чіткий зв’язок між раннім сексуальним дебютом, синдромом дефіциту уваги і гіперактивності і вживанням речовин, наприклад раннім курінням ” , – поділилася висновками автор наукової роботи Мелінда Мілс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.