В українців здаватимуть нерви – попереду “коридор затемнень”

82

Невдовзі відбудеться найдовше сонячне затемнення в історії. За даними дослідників, Місяць закриє Сонце на півтори години. Фахівці попереджають також про “коридор затемнень”, який вплине на емоції людей.

“Якщо говорити про місячне затемнення, то воно настає, коли Земля перебуває між Сонцем і Місяцем – наш супутник потрапляє в тінь чи напівтінь Землі, – пояснює expres.ua Микола Кошкін, керівник відділу космічних досліджень НДІ “Астрономічна обсерваторія” ОНУ ім. Мечникова. – Саме від цього і залежить, буде затемнення повним чи неповним. При повному затемненні тінь Землі повністю закриває Місяць від Сонця (тоді поверхня Місяця стає темно-червоною), при неповному – частково”.

Сонячне затемнення виникає, коли Місяць опиняється між Сонцем і Землею, цим самим затьмарюючи собою сонячне світло. 21 серпня буде повне сонячне затемнення. У цей період можна буде розгледіти сонячну корону – Місяць повністю закриє диск Сонця, але не затьмарить зовнішніх шарів його атмосфери.

Популярні новини  NASA сфотографувала на Марсі не можливе природне явище

“Коридор затемнень”, який виникає між двома затемненнями, коли вони перебувають у безпосередній близькості одне від одного, востаннє був у лютому 2008 року. Знову повториться аж 2026-го. Емоційна сфера людей у цей період дуже нестійка. Її може вивести з ладу будь-що. Саме у такі періоди виникає високий ризик конфліктів, проявів агресії. Яскравий приклад – події зими 2008 року, коли також був “коридор затемнень” між 7 і 21 лютого. Саме із затемненням Місяця, 21 лютого, відбулися гучні демонстрації у Белграді проти проголошення незалежності Косова. Результат – погроми іноземних посольств. Збройні сили Туреччини розпочали історичну сухопутну операцію в Іраці проти курдських бойовиків у той самий день. А Індонезію вразив землетрус силою 7,5 бала.

Фахівці радять слідкувати за відчуттями та емоціями, не піддаватися раптовим нападам гніву. Найбільше цей вплив відчують люди, народжені під знаками зодіаку, ділянок яких торкається затемнення – сузір’я Лева, Водолія, Овна і Стрільця.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я