NASA: У теорію плоскої Землі вірить все більше людей

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Вчені NASA стверджують, що все більше людей вірять в теорію плоскої Землі. Експерти не можуть пояснити таку тенденцію, пише ProNews.   

Реклама

Згідно з соціологічним опитуванням, проведеним науковцями NASA, все більша кількість людей вірять в те, що Земля пласка. Прихильники даної теорії впевнені, що зверху нашу планету накриває купол, а Сонце і Місяць, мають ідентичний розмір, рухаються навколо Землі, яка зафіксована в одній точці і не має можливості кудись рухатися. Також вони переконані, що за куполом немає ні зірок, ні астероїдів, ні тим більше інших планет.

Колишній комп’ютерний фахівець NASA Сінді Холланд є ідеологом цієї теорії разом з мешканкою графства Вустершир Сарою Кеуелл. Вони стверджують, що вчені і політики полягають в змові з метою керувати людством. На даний момент налічується більше 10 тисяч послідовників теорії плоскої Землі. Холланд заявила, що вона стала вільною після відкриття цієї істини, тепер величезне значення для неї має Бог і саме життя.

Дослідники підкреслюють, що більшість людей, які вірять в плоску Землю, мають вищу освіту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: