Вчені з’ясували, чим жіночий мозок відрізняється від чоловічого

UPG

Мозок у чоловіків і жінок працює по-різному. Такими є результати досліджень групи вчених під керівництвом Деніеля Амена, опубліковані в журналі Journal of Alzheimer’s Disease, пише ProNews.

В експерименті взяли участь 119 здорових добровольців і понад 26 тисяч пацієнтів з різними діагнозами: травми головного мозку, біполярний і афективний розлад, психоз, шизофренія, і дефіцит уваги.

Різні області їх мозку сканувалися методом емісійної комп’ютерної томографії в спокійному стані і при виконанні завдань на концентрацію.

Дослідження показали, що префронтальна кора і лімбічна облать у жінок більш активна, ніж у представників сильної статі. На думку вчених, це пояснює, чому жінки частіше страждають від хвороби Альцгеймера і депресій, а чоловіки – від розладів поведінки.

Варто відзначити, що метод досліджень Амена був розкритикований багатьма представниками наукового співтовариства. Технологія нейровізуалізації, яку він використовував, на думку колег, непридатна для точного визначення психічних розладів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я