Вчені з’ясували, чим жіночий мозок відрізняється від чоловічого

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Мозок у чоловіків і жінок працює по-різному. Такими є результати досліджень групи вчених під керівництвом Деніеля Амена, опубліковані в журналі Journal of Alzheimer’s Disease, пише ProNews.

Реклама

В експерименті взяли участь 119 здорових добровольців і понад 26 тисяч пацієнтів з різними діагнозами: травми головного мозку, біполярний і афективний розлад, психоз, шизофренія, і дефіцит уваги.

Різні області їх мозку сканувалися методом емісійної комп’ютерної томографії в спокійному стані і при виконанні завдань на концентрацію.

Дослідження показали, що префронтальна кора і лімбічна облать у жінок більш активна, ніж у представників сильної статі. На думку вчених, це пояснює, чому жінки частіше страждають від хвороби Альцгеймера і депресій, а чоловіки – від розладів поведінки.

Варто відзначити, що метод досліджень Амена був розкритикований багатьма представниками наукового співтовариства. Технологія нейровізуалізації, яку він використовував, на думку колег, непридатна для точного визначення психічних розладів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: