У Новій Зеландії на очах у інженерів вибухнула відправлена ​​в космос ракета

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У Новій Зеландії компанія Kiwi Rocket Lab створила ракету і відправила її в перший політ. Однак через кілька хвилин на очах у інженерів космічний пристрій вибухнув.

Реклама

За даними фахівців, інцидент стався на висоті 224 кілометрів. Причиною загоряння, а згодом вибуху ракети став люк, через нього наземний пункт зв’язку втратив керування над апаратом, в результаті стався вибух.

Незважаючи на те, що в усьому світі різні космічні агентства активно запускають на орбіту ракети, інші космічні пристрої і людей, для Нової Зеландії запуск ракети на орбіту став першим. Представники компанії Kiwi Rocket Lab дали невелике інтерв’ю, в якому розповіли, що ця невдача не зупинить розробників і в найближчому майбутньому їм все-таки вдасться зробити свій перший запуск в Космос.

Джерело: АН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: