Огляди

Огляд смартфона OnePlus 11: першокласна продуктивність, чудові камери

Share
Час читання: 6 хв.

Новий OnePlus 11 оснащений флагманським чіпсетом, відмінним набором камер та гарним дисплеєм. Крім цього, телефон пропонує гарний акумулятор з підтримкою швидкої зарядки потужністю 100 Вт. І все це упаковано в корпус із оновленим дизайном. У сьогоднішньому огляді з’ясовуємо, чи має новинка серйозні недоліки.

Комплектація

Комплект поставки OnePlus 11 є стандартним для китайських смартфонів: є все необхідне, але без додаткових аксесуарів. Він включає:

  • телефон;
  • потужний зарядний пристрій на 100 Вт;
  • шнур USB Type-C;
  • інструмент для виймання SIM-картки;
  • документацію.

Дизайн

Смартфон отримав фірмовий повзунок, за допомогою якого легко перемикати звукові режими. Фото: igeekphone.com

Зовнішній вигляд OnePlus 11 ненабагато відрізняється від OnePlus 10 Pro: скляна передня панель з невеликим отвором у лівому верхньому кутку під селфі-камеру, скляна задня панель чорного або зеленого кольору з логотипом бренду по центру та металевий каркас.

Головна відмінність – новий круглий модуль камери із нержавіючої сталі. Він містить три датчики зображення та подвійний LED-спалах. По центру нанесено логотип шведського виробника фотообладнання Hasselblad. У співпраці з цією компанією було розроблено камеру пристрою.

Смартфон у зеленому кольорі отримав глянсову поверхню, що притягує плями. При виробництві моделі чорного кольору використовувалася ексклюзивна технологія, в результаті задня кришка має шовкове покриття, що мерехтить при попаданні на нього світла під певним кутом. На ньому непомітні відбитки пальців.

Каркас OnePlus 11 виготовлений з металу. На правій стороні фірмовий слайдер для перемикання звуку: безшумний, вібрація зі звуком. На нашу думку, це дуже зручно. Під ним розташована клавіша живлення. На протилежному боці – кнопки регулювання гучності.

Верхня та нижня частини мобільного телефону містять незалежні отвори для динаміків. Стереодинаміки отримали довгоочікуване оновлення, зокрема низькочастотний алгоритм NLC. Якість і гучність звуку помітно покращали.

Зверху розташовано отвір мікрофона, внизу – порт USB-C, основний мікрофон і лоток для карт.

У смартфоні використовується оптичний сканер відбитків пальців під дисплеєм. Він традиційно один із найшвидших у галузі.

Вага у OnePlus 11 відчутна: 205 р.

Загалом якість складання та матеріалів на високому рівні.

Дисплей

Новинка оснащена якісною AMOLED-матрицею виробництва Samsung. Фото: igeekphone.com

На передній панелі OnePlus 11 встановлений 6,7-дюймовий вигнутий AMOLED-екран з роздільною здатністю 3216×1440 та високою щільністю пікселів у 525 ppi. Він дає дуже чітку картинку.

Дисплей підтримує частоту оновлення до 120 Гц і оснащений технологією LTPO3.0, а значить може регулювати частоту кадрів залежно від контенту. У випадках, коли висока частота оновлення не потрібна (наприклад, при використанні функції Always-on display, «Завжди на дисплеї»), екран працює на 1 Гц для економії батареї.

Це не найяскравіший дисплей: для приміщення цілком достатньо, але ви можете зіткнутися з труднощами під час використання його під прямим сонячним промінням.

Є підтримка Dolby Vision і HDR10+ для максимальної насолоди якісною картинкою при перегляді відео.

Батарея

OnePlus 11 оснащений стандартним для флагманських телефонів Android акумулятором ємністю 5000 мА · год.

Цілої батареї вистачає на:

  • 10 годин 47 хвилин перегляду відео;
  • 13 годин 33 хвилини веб-серфінгу;
  • 5 годин 21 хвилину 3D-ігор.

Швидкість зарядки вище, ніж у OnePlus 10 Pro: 100 Вт проти 80 Вт. Є підтримка фірмового протоколу швидкої зарядки SuperVOOC (це означає, що при використанні адаптера стороннього виробника смартфон заряджатиметься повільніше). Комплектний блок живлення зарядив OnePlus 11 із 5% до 58% за 10 хвилин. За 20 хвилин телефон дістався до 96%, а для повної зарядки потрібно лише 22 хвилини.

Продуктивність

OnePlus 11 побудований на мобільній платформі Snapdragon 8 другого покоління ( за продуктивністю потужніше лише Apple A16 Bionic ) з графічним процесором Adreno 740. На вибір є три версії: 12/16 Гб оперативної пам’яті та 256 Гб внутрішнього сховища або 12 Гб + 12 Гб. Можливість встановлення карток пам’яті не передбачена. Об’єму оперативної пам’яті більш ніж достатньо: велика кількість програм може працювати у фоновому режимі (до 44 за заявою виробника).

Всі моделі OnePlus 11 поставляються із сховищем UFS 4.0. Цей новий стандарт забезпечує вдвічі більшу швидкість, ніж UFS 3.1 у OnePlus 10 Pro, досягаючи 4200 Мбайт/с для читання та 2800 Мбайт/с для запису. Оперативна пам’ять OnePlus 11 також відноситься до більш швидкого типу LPDDR5X, забезпечує приріст швидкості на 33% і енергоефективності на 20% в порівнянні з попереднім поколінням.

Продуктивності смартфона достатньо для виконання будь-яких завдань. Наприклад, у грі Honor of King середня частота складає 119,9 кадрів за секунду. Роздільна здатність і якість зображення високі, лагів немає. Що стосується нагрівання, то температура в гарячій точці передньої частини становить 35,7 градуса Цельсія, а в задній – всього 34,6 градуса Цельсія. Відчувається лише невелике тепло, дискомфорту немає.

Загалом потужний процесор у поєднанні з 12/16 Гб оперативної пам’яті можна назвати стелі продуктивності мобільного телефону.

Камери OnePlus 11

Логотип Hasselblad забезпечує високу якість зображень. Фото: igeekphone.com

Oneplus 11 отримав задній модуль із трьома камерами. Основний датчик являє собою 50-мегапіксельний Sony IMX890 з оптичною стабілізацією та фазовим автофокусуванням. Надширококутна камера отримала роздільну здатність 48 Мп і може фокусуватися на відстані до 3,5 см, так що за її допомогою ви можете робити чіткі макрознімки. Третя камера – це 2-кратний зум-об’єктив з роздільною здатністю 32 Мп, який ідеально підходить для портретної зйомки.

У програмі передбачено два портретні режими: 1X і 2X. 1X імітує об’єктив Hasselblad XCD 3,5/30 мм, а 2X – Hasselblad XCD 2,8/65 мм із крутим боком. Доступне калібрування кольору Hasselblad – ваші фото максимально точно передаватимуть кольори, як вони є в реальності (а значить, фотографії заходів можна буде не підписувати фразами «знову телефон з’їв усі кольори, було набагато красивіше»).

Основна камера робить при денному світлі чудові знімки з великою кількістю деталей, чудовим динамічним діапазоном, яскравими кольорами.

Навіть у похмуру погоду кольори досить насичені та яскраві. Фото: igeekphone.com

Те саме можна сказати і про зображення при слабкому освітленні. Їх якість зберігається на хорошому рівні, кольори, як і раніше, красиві, динамічний діапазон краще, ніж у інших телефонів у цьому діапазоні (наприклад, iQOO 11).

Навіть під час зйомки в темний час доби виходять збалансовані зображення. Фото: igeekphone.com

Надширококутна камера нарівні з основною: динамічний діапазон і кольори такі ж добрі, чіткість на висоті, зображення наповнені деталями.

Приклад надширококутного знімка. Фото: igeekphone.com

Портретні знімки нам також дуже сподобалися: виявлення країв чітке, розмиття фону природне. Фотографії добре деталізовані, а кольори насичені.

16-мегапіксельна передня камера робить красиві Selfie. Деталей достатньо: при збільшенні можна побачити окремі волоски бороди. Шкіра виглядає природно.

Підсумки

OnePlus 11 легко рекомендувати для покупки. Фото: igeekphone.com

OnePlus 11 – один із найкращих флагманських телефонів Android на даний момент. Він підійде для тих, хто хоче отримати максимальну продуктивність, швидку зарядку та відмінні камери.

Плюси OnePlus 11:

  • телефон може працювати цілий день і дуже швидко заряджається;
  • першокласна продуктивність;
  • відмінний набір камер;
  • додаткові функції: стереодинаміки, модуль NFC для безконтактних сплат, остання версія Android 13.

Мінуси OnePlus 11:

  • не підтримує бездротову зарядку;
  • 3,5-мм аудіороз’єм відсутній;
  • немає слота для карт пам’яті (але навіть у базовій версії 256 Гб внутрішнього сховища).
Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: OnePlus
  • Останні записи

    Nike випустила кросівки, майже повністю надруковані на 3D-принтері

    Nike представила Air Max 1000 - перші кросівки компанії, майже повністю виготовлені за допомогою 3D-друку.…

    18.11.2024

    Як легко зменшити залежність від смартфона: 5 простих кроків

    Смартфон, здається, вже приріс до нас. Без нього навіть у магазин не виходжу, що вже…

    18.11.2024

    S.T.A.L.K.E.R. 2: Які нові артефакти з’являться у грі та що чекає на фанатів старих

    20 листопада виходить довгоочікуваний S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl на Xbox Series X/S і PC.…

    18.11.2024

    США звинуватили BOE у порушенні патентів Samsung

    Незважаючи на те, що рішення було ухвалено на користь Samsung, попередня постанова відомства дозволяє BOE…

    18.11.2024

    Ціна Samsung Galaxy S25 залишиться незмінною

    Смартфони Samsung Galaxy S25 коштуватимуть стільки ж, як і телефони Galaxy S24, про що повідомляє…

    18.11.2024

    З One UI 7 смартфони Samsung стануть ще функціональнішими

    Найкраща картинка без зайвих навантажень на систему. Згідно з новими інсадами, Samsung планує розширити можливість…

    18.11.2024